LIELISKA DĀVANA VĪRIETIM.

LIELISKA DĀVANA VĪRIETIM.

Dāvana vīrietim – sarežģīts uzdevums! Piekrīti? Mēs meklējam idejas, jautājam padomus draugiem un radiem, apmeklējam lielveikalus. Atzīsti, tas viss ir nogurdinoši. Ko mēs varam ieteikt?

Bieži ikdienas dinamiskajā skrējienā, mēs pazaudējam laiku un emocijas. Profesionālie sasniegumi, karjera, nemitīgā naudas pelnīšana. Mēs  aizmirstam par kopā pavadītu laiku ar saviem tuviniekiem. Uzdāvini atmiņas, uzdāvini kopā pavadītu laiku. Vai tā nav lieliska dāvana vīrietim un jums visiem? Jūs taču to esat pelnījuši!

Kvesta istabas – azartiska, lieliska dāvana vīrietim! Izaiciniet sevi! Šo dāvanu draugi un tuvinieki noteikti novērtēs un spēsiet jautri, aizraujoši un interesanti pavadīt kopā laiku. 

Kvesta istabas ir reālas spēļu telpas, kurās dalībnieki ir ieslēgti, lai stundas laikā atrastu izeju. Izejas meklējumos jārisina dažādi uzdevumi, jāievēro sakarības un telpās paslēpti priekšmeti. Ja dalībniekiem izdodas izlauzties pirms noteiktā laika, kvests ir uzvarēts. Kvesta istabas būs piemērots izklaides veids ikvienam, neatkarīgi no vecuma, sociālā stāvokļa vai kādiem citiem ietekmējošiem faktoriem. 

“NOGAME” kvesta istabas ir vienas no Latvijā pieprasītākajām izlaušanās istabām. Uzņēmums nemitīgi attīsta savu darbību, piedāvājot jaunus un interesantus risinājumus. “NOGAME” atzinīgi ir novērtējuši Latvijas lielākie uzņēmēji, rīkojot saliedēšanās pasākumus. “NOGAME” piedāvā realitāti, kurā ir iespēja sajusties kā īsta stāsta varonim. Visas darbības notiek pēc scenārija, kurā pats spēlē galveno lomu. Tev būs jārisina uzdevumi, jāmeklē atslēgas, kuras novedīs pie pašas galvenās atslēgas, lai izkļūtu brīvībā. Uzdevuma paveikšanai ir dotas 60 minūtes laika, lai pārbaudītu savas spējas. Ja nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un to nāksies iziet nākamreiz. Iespēja izvēlēties dažādas uzdevuma tēmas, dažādām grūtību pakāpēm - “Trakā zinātnieka noslēpums”, “Amnēzija”, “Psylab”, “Aiz stikla”. 

“NOGAME” kvesta istabas būs lieliska dāvana vīrietim un veids, kā gūt pozitīvas emocijas! Atved draugus un parādi, ka Jūsu komanda ir ātrāka par pārējām! Mēs gaidām Tevi Krišjāņa Barona ielā 92, Rīgā un atceries “This game has no name, it willnever be the same”!

Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju par spēļu istabām, izmaksām, lūdzu zvanīt +371 22110402, vai veic spēles rezervāciju šeit. Centīsimies sniegt Tev izmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Kopīgi atradīsim Tev labāko risinājumu!