KVESTA ISTABAS APMEKLĒJUMS KĀ IDEĀLA DĀVANA SIEVIETEI

KVESTA ISTABAS APMEKLĒJUMS KĀ IDEĀLA DĀVANA SIEVIETEI

Tuvojas svētki? Nepieciešama ideāla dāvana sievietei? Tas nav nemaz tik vienkārši, vai ne? Sarīko patīkamu pārsteigumu! Parādi, ka Tu novērtē sievietes unikālās prāta spējas un, ka Tev ir svarīgs kopā pavadītais laiks! Uzdāvini spēli “NOGAME” kvesta istabā! Vai tā nav ideāla dāvana sievietei – atmiņas un kopā pavadīts laiks? Jūs esat to pelnījuši! Izaiciniet sevi! 

Nereti dinamiskajā ikdienas ritmā, mēs pazudējam laiku un kopīgus mirkļus. Svētki ir burvīgs notikums, lai atgādinātu sev un citiem par patiesu vērtību nozīmi. Šo dāvanu noteikti novērtēs! Pavadiet kopīgus brīžus jautri, aizraujoši un interesanti!

Kvesta istabas ir reālas spēļu telpas, kurās dalībnieki ir ieslēgti, lai stundas laikā atrastu izeju. Izejas meklējumos jārisina dažādi uzdevumi, jāievēro sakarības un telpās paslēpti priekšmeti. Ja dalībniekiem izdodas izlauzties pirms noteiktā laika, kvests ir uzvarēts. Uzdevuma paveikšanai ir dotas 60 minūtes laika. Ja nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un to nāksies iziet nākamreiz. Ideāli, ka spēle ir piemērots izklaides veids ikvienam, neatkarīgi no vecuma vai sociālā stāvokļa, kā arī lieliska dāvana sievietei.

“NOGAME” nemitīgi attīsta savu darbību, piedāvājot jaunus un interesantus risinājumus. Uzņēmuma darbību atzinīgi ir novērtējuši gan Latvijas lielākie uzņēmumi, gan privātas draugu un kolēģu kompānijas. “NOGAME” sniedz iespēju izvēlēties dažādu grūtību kvesta istabas :
    • “Trakā zinātnieka noslēpums”;
    • “Amnēzija”;
    • “Psylab”;
    • “Aiz stikla”;
    • “Maģiskais kubs”.

Īpašs piedāvājums ir izbraukumu kvests – “Maģiskais kubs”. Tā ir oriģināla atrakcija svētkiem, korporatīvajiem pasākumiem un pat bērnu pasākumiem. Kvests iekļauj sevī virkni uzdevumu kubā un ārpus tā, sarežģītības pakāpes ir maināmas. Kvests paredzēts 1-3 cilvēku komandai. Komandas var iestāties spēlē ar 2-5 minūšu intervālu, tādā veidā var piedalīties liels daudzums dalībnieku. Ir pieredze kvesta organizēšanā ar 500 dalībniekiem. 

“NOGAME” kvesta istabas būs lieliska dāvana sievietei un veids, kā gūt pozitīvas emocijas! Atved arī draugus, kolēģus un parādi, ka jūsu komanda ir ātrāka par pārējām! Mēs gaidām jūs Krišjāņa Barona ielā 92, Rīgā un atcerieties “This game has no name, it will never be the same”!

Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju par kvestu istabām, izmaksām, lūdzu zvanīt +371 22110402, vai veic spēles rezervāciju šeit. Centīsimies sniegt Tev izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Kopīgi atradīsim labāko risinājumu!