KURI IR LABĀKIE KVESTI RĪGĀ?

KURI IR LABĀKIE KVESTI RĪGĀ?

Kvesta istabas ir reālas spēļu telpas, kurās dalībnieki ir ieslēgti, lai stundas laikā atrastu izeju. Izejas meklējumos jārisina dažādi uzdevumi, jāievēro sakarības un telpās paslēpti priekšmeti. Ja dalībniekiem izdodas izlauzties pirms noteiktā laika, kvests ir uzvarēts. Kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā? Kuri ir labākie kvesti Rīgā? Kāpēc izvēlēties “NOGAME”?

“NOGAME” kvesta istabas ir vienas no Latvijā pieprasītākajām kvesta istabām, kur tiek piedāvāti labākie kvesti Rīgā. Uzņēmums nemitīgi attīsta savu darbību, piedāvājot jaunus un interesantus risinājumus. Kvesta istabas atzinīgi ir novērtējuši Latvijas lielākie uzņēmēji, rīkojot korporatīvos pasākumus, gan privātās draugu kompānijas, lai atraktīvi pavadītu laiku.

Uzņēmums ar lielu gandarījumu uzklausa pozitīvas atsauksmes, jo tas motivē turpināt strādāt un attīstīties, lai piedāvātu aizvien inovatīvākus spēļu risinājumus. Dažas atsauksmes no mūsu azartiskajiem spēlētājiem:
    • “Aiz stikla” – tiešām interesanta un aizraujoša istaba. Pamatuzdevums, kā visās šāda veida istabās, bet risinājums, krietni atšķirīgs. Gribējās turpinājumu!” /D. Vecziediņa/
    • “Spēlējām “Amnēziju”. Bija ļoti forši. Īstajā brīdī deva kādu pavedienu. Noteikti vēl kādas istabas izmēģināsim. Malači! Lieliskas detaļas pārdomātas. /B. Cibuļska/
    • “Aiz stikla” Tiešām interesanta, pietiekami sarežģīta, dinamiska un labi nostrādāta istaba, kādu Latvijā līdz šim nebijām redzējuši. Ļoti patika. /A. Vigule/

Ja Tu meklē, kuri ir labākie kvesti Rīgā, izmēģini “NOGAME” kvesta istabas! Gatavojies, ka būs jārisina uzdevumi, jāmeklē atslēgas un jāliek lietā loģiskā domāšana, lai izkļūtu brīvībā. Neaizmirsti, ka uzdevuma paveikšanai ir dotas tikai 60 minūtes laika! Ja nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un to nāksies iziet nākamreiz. 

“NOGAME” sniedz iespēju izvēlēties dažādu grūtību kvesta istabas - “Trakā zinātnieka noslēpums”, “Amnēzija”, “Psylab”, “Aiz stikla”.  Īpašs piedāvājums ir izbraukumu kvests – “Maģiskais kubs”. Tā ir oriģināla atrakcija svētkiem, korporatīvajiem pasākumiem un pat bērnu svētkiem. Kvestu istabas ir lielisks veids, kā gūt pozitīvas emocijas! Kvests iekļauj sevī virkni uzdevumu kubā un ārpus tā, sarežģītības pakāpes ir maināmas. Kvests paredzēts 1-3 cilvēku komandai. Komandas var iestāties spēlē ar 2-5 minūšu intervālu, tādā veidā var piedalīties liels daudzums dalībnieku. Ir pieredze kvesta organizēšanā ar 500 dalībniekiem. Tevi jau gaida labākie kvesti Rīgā! 

Atved draugus, kolēģus un parādi, ka jūsu komanda ir ātrāka par pārējām! Mēs gaidām Tevi Krišjāņa Barona ielā 92, Rīgā un atceries “This game has no name, it will never be the same”!

Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju par kvestu istabām, izmaksām, lūdzu zvanīt +371 22110402, vai veic spēles rezervāciju šeit. Centīsimies sniegt Tev izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Kopīgi atradīsim labāko risinājumu!