Kas ir escape spēles?

Escape room ir neparasts izklaides veids, kas pārtstāv aizraujošo spēli, kuras darbība notiek speciāli aprīkotā telpā. Noteiktajā laikā, komandai, kas piedalās kvestā, ir jārisina dažādi uzdevumi un jāmin mīklas, lai tiktu ārā no istabas. Šādā veida izklaide noteikti iepatiksies asu izjūtu cienītājiem un cilvēkiem, kuriem patīk ekstremālas situācijas.

Šo izkladi arī sauc par klasisko kvestu. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties jebkuru spēles temu: bēgšana no maniaka, detektīva stāsta atminēšana, izejas atrašana no psihiatriskās klīnikas un citi. Atkarībā no izvēlēta kvesta žanra notiks arī dažādi spēles efekti. Spēli var pavadīt dīvainas skaņas, šausmu iedvesmojošie interjera priekšmeti,pēkšņas sadursmes ar asinskārajām personāžiem un daudz kas cits. Vienīgais komandas uzdevums-ātrāk aizbēgt no biedejošas vietas – jau neliekas tik vienkaršs, jo jebkurā brīdī var parādīties traks zinātnieks ar mīlzīgu velmi veikt kārtējo eksperimentu!

Labāk iepazīties ar intriģējošo kvesti un ienirt tā unikālajā atmosfērā palīdzēs vieni no “pirmatklājējiem” šajā jomā – NOGAME (kvesta istabas Rīgā). Apmeklējot NOGAME, jūs saņemsiet iespēju parādīt savas spējas uzdevumu rīsināšanas procesā: atslēgu meklēšanā, bez kuriem nav ispējams iegūt brīvību un izkļūt no draudīgiem mīklam.

Escape istabas Rīgā piedāvā četru veidu spēles pēc jūsu izvēles. Kompānijas,kas vēlas pasūtīt individuālu pasākumu,var izvēlēties unikālu atrakciju Maģiskais kubs NOGAME. Komandu spēles dalība ar dažādiem grūtības līmeņiem ir lieliska iespēja pārdzīvot neazmirstamo piedzīvojumu.