IZLAUŠANĀS ISTABA (ESCAPE ROOM) – VEIDS KOLĒĢU SALIEDĒŠANAI UN ATPŪTA DRAUGU VIDŪ

IZLAUŠANĀS ISTABA (ESCAPE ROOM) – VEIDS KOLĒĢU SALIEDĒŠANAI UN ATPŪTA DRAUGU VIDŪ

Kas ir izlaušanās istabas?

Izlaušanās istaba (escape room) noteikti ir lielisks veids kā kompānijai jautri, aizraujoši un interesanti pavadīt laiku. Tās ir reālas spēļu telpas, kurās dalībnieki ir ieslēgti telpās, lai stundas laikā atrastu izeju. Izejas meklējumos jārisina dažādi uzdevumi, jāievēro sakarības un telpās paslēpti priekšmeti. Ja dalībniekiem izdodas izlauzties pirms noteiktā laika, kvests ir uzvarēts.

Kad radās pirmās izlaušanās istabas?

Izlaušanās istaba (escape room) ir unikāls veids atrasties starp divām pasaulēm – īsto un iluzoro, ko radījusi datorspēles. Izlaušanās istaba (escape room) parādījās salīdzinoši nesen, tomēr ātri ieguva lielu popularitāti starp intelektuāļiem, kuri interesējās par neparastiem izklaides veidiem. Tiek uzskatīts, ka kvesta prototips ir tāda paša nosaukuma datorspēle. Spēle kļuva ļoti populāra. Japānas un Ķīnas pārstāvjiem radās unikāla ideja - radīt kvesta ideju dzīvē. Latvijā pirmā izlaušanās istaba (escape room) radās 2014. gadā un pieprasījums tikai aug, jo arvien vairāk cilvēku nāk un interesējas par izlaušanās spēļu industriju. Salīdzinoši ar 2014. gadu, spēļu istabu skaits ir samazinājies, taču “NOGAME” joprojām spēj piedāvāt interesantas un aizraujošas izlaušanās istabas un ieņem stabilu tirgus daļu.

Kam domātas izlaušanās istabas?

Izlaušanās istaba (escape room) būs piemērots izklaides veids ikvienam, neatkarīgi no vecuma, sociālā stāvokļa vai kādiem citiem ietekmējošiem faktoriem. Izbaudīt nepieredzētas sajūtas tiek aicināti pāri, ģimenes ar bērniem, draugu kompānijas, uzņēmumu darbinieku komandas. Izlaušanās istaba (escape room) ir lielisks veids kolēģu saliedēšanai, atpūtai draugu un ģimenes lokā, jo spēlē veicas labāk, ja risinājumi tiek meklēti kopīgi sastrādājoties un palīdzot cits citam.

Kāpēc izlaušanās istabas ir tik populāras?

Attīsta radošumu. Spēles galvenais princips ir atrisināt šķietami neatrisināmo, saskatīt sīkas detaļas. Šādi cilvēks dažādāk uztvert pasauli un informāciju. Svarīgi ir iemācīties uz dzīvi skatīties plašāk, izlaušanās istaba (escape room) to nodrošina. Uzlabo mācīšanās spējas. Daudz nezināmo, tātad izaicinājumu. Visu laiku notiek izzināšanas process. Attīsta spēju strādāt komandā. Spēlē kopīgi tiek meklētas sakarības un risināti uzdevumi. Spēles gaitā ir daudz jākomunicē mijiedarbībā ar citiem, radot nepiespiestu gaisotni un attīstot spēju strādāt komandā.

Kāpēc izvēlēties “NOGAME” izlaušanās istabas?

“NOGAME” izlaušanās istaba (escape room) ir viena no Latvijā pieprasītākajām izlaušanās istabām. Uzņēmums nemitīgi attīsta savu darbību, piedāvājot jaunus un interesantus risinājumus. “NOGAME” atzinīgi ir novērtējuši Latvijas lielākie uzņēmēji, rīkojot saliedēšanās pasākumus. “NOGAME” piedāvā realitāti, kurā ir iespēja sajusties kā īsta stāsta varonim. Visas darbības notiek pēc scenārija, kurā pats spēlē galveno lomu. Tev būs jārisina uzdevumi, jāmeklē atslēgas, kuras novedīs pie pašas galvenās atslēgas, lai izkļūtu brīvībā. Uzdevuma paveikšanai ir dotas 60 minūtes laika, lai pārbaudītu savas spējas. Ja nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un to nāksies iziet nākamreiz. Iespēja izvēlēties dažādas uzdevuma tēmas, dažādām grūtību pakāpēm - “Trakā zinātnieka noslēpums”, “Amnēzija”, “Psylab”, “Aiz stikla”.

“NOGAME” izlaušanās istaba (escape room) būs lielisks veids, kā gūt pozitīvas emocijas! Atved draugus un parādi, ka Jūsu komanda ir ātrāka par pārējām! Mēs gaidām Tevi Krišjāņa Barona ielā 92, Rīgā un atceries “This game has no name, it willnever be the same”!

Jautājumu gadījumā, lai saņemtu sīkāku informāciju par spēļu istabām, izmaksām, lūdzu zvanīt  +371 22 11 04 02, vai veic spēles rezervāciju šeit. Centīsimies sniegt Tev izsmeļošu informāciju par interesējošiem jautājumiem. Kopīgi atradīsim Tev labāko risinājumu!