NoGame
Kvesta istabas Rīgā

  • Kutelīgas puzles

Kvest istabas Rīgā – spēles īstiem intelektuāļiem

Vēlaties izmēģināt sevi detektīva lomā, kas izmeklē asinskāra maniaka lietu, vai sapņojat nokļūt fantastiski skaistā stiklainā istabā, ko apgaismo neona gaismas? NOGAME kvest istabas Rīgā izdarīs visu iespējamo, lai radīt neticamu noslēpumainu atmosfēru jautrai kompānijai. Ja jūs vēlaties pavadīt spēles stundu vienatnē, tad laipni lūdzam rāpojošajā psihiatriskajā klīnikā, no kuras nevar aizbegt ja pat klauvēt pie durvīm un lūgt palīdzību.

“Escape room” ļaus uz kādu laiku kļūt par aizraujošas datosrspēles personāžu, kuras žanru jūs varat izvelēties patstavīgi. Spēles procesā jums būs jārisina viltīgas mīklas, meklējot pierādījumus un uzlauztot slēdzeņus, kamēr traks zinātnieks nav sācis darīt savu eksperimentu...

Piedzīvojumi, kurus piedāvā mūsu kvest istabas Rīgā, papildināti ar izbraukšanas atrakciju, kura var pārvērst jebkuru izbraucienu vai korporatīva pasākumu neazmirstamā notikumā. Kvests ”Maģiskais Kubs” ir atradums tiem, kas sapņo kļūt par burvju stāsta varoni!

Ja pēc iepazīšanās ar katru kvestu mājas lapā jūs sajutāt enerģijas palielināšanu un vēlmi ātrāk parādīt savas prasmes spēlē, tad mūsu loģiskie kvesti ir noteikti priekš jums!

Kļūt par “Escape room” fanu ir vienkārši – izvēlies kvesta žanru un sāc bēgšanu no draudīgas kvest istabas Rīgā.