NoGame
Kvesta istabas Rīgā

  • Kutelīgas puzles

Rezervēšana

Sazinieties ar mums
lai precizētu informāciju par spēlēm.


Lūdzam rezervēt ne vēlāk kā vienu stundu pirms spēles sākuma.
Pretējā gadījumā mums ir tiesības anulēt spēli.

Maksāt varat skaidrā naudā uz vietas, vai arī veikt maksājumu elektroniski ar pārskaitījumu.
Pie reģistrācijas norādiet derīgu e-pasta adresi un telefona numuru.

Lai rezervētu konkrētu laiku, lūdzu, izvēlieties vēlamo datumu, laiku un spēli.

Spēlēs

Katrai spēlei ir unikāls sižets


NoGame - tā ir realitāte, kurā ir iespēja sajusties kā īsta stāsta varonim. Visas darbības notiek pēc scenārija, kurā tu pats spēlē galveno lomu. Tev būs jārisina uzdevumi, jāmeklē atslēgas, kuras aizvedīs tevi pie pašas galvenās atslēgas, lai izkļūtu laukā.

Tiek dotas tikai 60 minūtes, lai pārbaudītu savas spējas. Ja tu nepaspēsi, spēle tiks apstādināta un tev to nāksies iziet nākamreiz.

Dažādas uzdevuma tēmas, dažādas grūtību pakāpes, dažādas emocijas. Izvēlies trakā zinātnieka darbnīcu, un tu ienirsi zinātnisko pētījumu atmosfērā. “Amnēzijā”, tu aizmirsīsi reālo dzīvi un sāksi visu no sākuma. "Aiz stikla" – milzīgs interaktīva daudzums tevi var novest strupceļā. “Psylab” – bezgalīga emociju plūsma, kuru tu noteikti ilgi atcerēsies. Tematiskās dekorācijas, skaņas un gaismas efekti ielenks jūs noslēpumainajā spēles atmosfērā.

Atved draugus, un parādi, ka Jūsu komanda ir ātrāka par pārējām! Esi ieintriģēts? Mēs gaidam tevi!

Spēlē piedalās 2 – 4 cilvēki. "Aiz stikla" 2-5 cilv. Vecuma ierobežojuma nav - galvenais ir vēlme!
Berni līdz 16 gadiem, piedalās kopa ar vecākiem.


Darba laiks un cenas:


Izbraukšanas kvests Maģiskais kubs NOGAME.

Kvests Maģiskais kubs NOGAME- tā ir oriģināla atrakcija Jūsu svētkiem, korporatīvam, prezentācijai vai konferencei, vai arī jebkuram citam pasākumam, līdz pat bērnu svētkiem.Tā ir ne tikai izklaide, ar dotā kvesta palīdzību var izspēlēt kādu balvu vai balvas, atkarībā no tematikas. Kvests iekļauj sevī uzdevumu virkni kubā un ārpus tā. Kvesta sarežgītība ir regulējama un tā iziešana var aizņemt no 5 līdz 30 minūtēm, pēc pasūtītāja vēlmēm. Kvests paredzēts 1-3 cilvēku komandai. Komandas var iestāties spēlē ar 2-5 minūšu intervālu. Tādā veidā kvestā var piedalīties liels cilvēku daudzums. Ir pieredze kvesta organizēšanā ar 500 dalībniekiem. Stikla kubs ar maģisku apgaismojumu, izmērā 60 uz 60 centrimetri, oriģināli mehāniski uzdevumi.


Apmaksa par stundām, cenā iekļauta piegāde, organizēšana un administratora darbs: 1 stunda 120 eur 2 stundas 210 eur 3 stundas 290 eur 4 stundas un vairāk 80 eur par stundu Kvesta pasutījumiem uz 3 stundām vai vairāk - bezmaksas balvas no NOGAME Kvesta pasūtīšana notiek iepriekš pa tālruni, minimums 3 dienas pirms pasākuma.